• $3.99

Publisher Description

Poradnik do gry Warhammer 40,000: Dawn of War III zawiera wszelkie informacje potrzebne do pełnego zrozumienia tego tytułu. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis przejścia wszystkich 17 misji, które wchodzą w skład kampanii dla pojedynczego gracza, a także komplet filmów, które przedstawiają przebieg każdej z nich. Dodatkowo, w poradniku zawarto dokładny opis wszystkich dostępnych w grze frakcji, Space Marines, Eldarów i Orków, wraz z ich cechami charakterystycznymi, jednostkami, budynkami i doktrynami. Co więcej, znajdziesz tutaj informacje dotyczące sposobu rozgrywki każdą z nich, w każdym dostępnym trybie w grze, od początkowych minut starcia, aż do jego końca.

W poradniku nie zabrakło informacji dotyczących kwestii związanych z rozgrywką, zarówno tych prostszych, jak poruszanie się po mapie, zbieranie surowców, wznoszenie budynków i wydawanie poleceń, jak i tych bardziej zaawansowanych, odnoszących się do rekrutowania jednostek elitarnych, korzystania ze zdolności specjalnych jednostek i frakcji, czy dostosowywania doktryn pod konkretny styl rozgrywki. W tekście znajdziesz także rozdziały poświęcone poradom, tak ogólnym, jak i tym związanym z konkretnymi frakcjami, czy trybami w grze. Tekst uzupełniony jest także o rozdziały z kategorii FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania), gdzie znajdziesz rozwiązania najbardziej nurtujących cię problemów. Poradnik zawiera także informacje dotyczące wymagań sprzętowych, sterowania, czy dostępnych osiągnięć i sposobów ich pozyskania.

Poradnik stworzony został w oparciu o poziom trudności normalny, lecz wszelkie różnice między nim, a poziomem trudnym, zostały zaznaczone w tekście.

Poradnik do gry Warhammer 40,000: Dawn of War III zawiera:

- Opis przejścia wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza, wraz ze sposobem rozwiazywania celów pobocznych. Każda z misji uzupełniona jest dodatkowo filmem przedstawiającymi jej przebieg;

- Porady dotyczące rozgrywki, takie jak wydawanie poleceń, rozbudowa bazy i rekrutacja jednostek, pozyskiwanie zasobów, czy korzystanie z doktryn;

- Informacje na temat wszystkich dostępnych w grze ras (Kosmiczni Marines, Eldarowie i Orki), wraz z informacjami dotyczącymi grania każdą z nich, jak i przeciwko nim;

- Porady do trybu wieloosobowego;

- Spis osiągnięć, wraz ze sposobem ich odblokowania;

- Komplet rozdziałów z grupy FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania), w których znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące cię pytania. 

Poradnik do gry Warhammer 40,000: Dawn of War III zawiera m.in. dokładny opis wszystkich frakcji, porady dotyczące walki i rozwijania armii, a także opis przejścia wszystkich misji kampanii.

Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Punkty i jednostki elitarne | Rozgrywka (Aneks)

- Misja 17 - Wędrowcy | Kampania - opis przejścia (Aneks)

- Misja 1 - Obrona Twierdzy Varlock | Kampania - opis przejścia (Aneks)

- Misja 6 - Niebezpieczna propozycja | Kampania - opis przejścia (Aneks)

- Co daje rozwój jednostek elitarnych? | FAQ (Aneks)

- Jak grać Eldarami? | Porady (Aneks)

- Jak grać Orkami? | Porady (Aneks)

- Porady ogólne (Aneks)

- Jak zwiększyć przyrost zasobów? | FAQ (Aneks)

- Misja 16 - Książe Burzy | Kampania - opis przejścia (Aneks)

GENRE
Arts & Entertainment
RELEASED
2017
May 16
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
192
Pages
PUBLISHER
GRY-Online S.A.
SELLER
gamepressure.com
SIZE
12.1
MB

More Books by Jakub Bugielski & GRY-Online S.A.