• $3.99

Publisher Description

Wszyscy wstać, idzie sędzia! Poradnik do We. The Revolution pozwoli ci ukończyć grę, rozpracować najtrudniejsze rozprawy sądowe i lawirować między intrygami. Przygotowaliśmy dla was m.in. solucję przykładowych misji w grze, garść porad i najważniejsze informacje, które ułatwią wam rozgrywkę.

Przygotowaliśmy w naszym poradniku dział podstaw, w którym przedstawiamy porady i tipsy, jak być efektywnym sędzią. Omówiliśmy również dokładnie interfejs i najważniejsze opcje, oraz mechanizmy rozgrywki. Przedstawiliśmy zasady spędzania wieczorów w grze We. The Revolution i działania na mapie Francji. Przygotowaliśmy ponadto opis, jak radzić sobie z wydawaniem wyroków w grze i ich konsekwencji, czy uzupełnianiu raportów na zakończenie procesu.

W dziale FAQ przedstawiliśmy odpowiedź na kilka kluczowych zagadnień. Zebraliśmy najważniejsze pytania, które każdy początkujący sędzia ma w głowie i przygotowaliśmy na nie rzetelną odpowiedź. W naszym poradniku nie zabrakło również solucji, w której przedstawiliśmy opis przejścia przykładowych misji w Akcie 1 gry.

We. the Revolution łączy elementy kilku gatunków. Po wzięciu na siebie konkretnej sprawy musimy przejrzeć jej akta, zapoznać się z materiałem dowodowym oraz przesłuchać powiązane z nią osoby. W ten sposób wchodzimy w posiadanie niezbędnych informacji, jakie pomagają w wydaniu ostatecznego, mniej lub bardziej sprawiedliwego werdyktu. Fabuła jest motorem We. the Revolution. Akcja tej produkcji toczy się w XVIII-wiecznym Paryżu podczas rewolucji francuskiej. Główny bohater jest sędzią Trybunału Rewolucyjnego, który osądza rewolucjonistów i ich wrogów, a także przestępców oraz zwykłych obywateli.

We. the Revolution - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 

- Porady ogólne (Podstawy)

- Dzień 13 - Jeanne-Marie Roland (Akt 1 - Wolność)

- Jak negocjować i przemawiać do tłumu? (FAQ)

- Układanie pytań (Podstawy)

- Dzień 6 - Ludwik XVI część 2 (Akt 1 - Wolność)

- Dzień 1 - Guy Deniau - handlarz (Akt 1 - Wolność)

- Dzień 6 - Ludwik XVI część 1 (Akt 1 - Wolność)

- Działania na mapie Paryża (Podstawy)

- Dzień 3 - Jean Ibert - gwałciciel (Akt 1 - Wolność)

- Prolog - Frederic Fidele (Akt 1 - Wolność)

GENRE
Arts & Entertainment
RELEASED
2019
April 2
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
121
Pages
PUBLISHER
GRY-Online S.A.
SELLER
gamepressure.com
SIZE
8.6
MB

More Books by Grzegorz Misztal & GRY-Online S.A.