• $10.99

Publisher Description

Najbardziej oczekiwana z serii książek O’Reilly’ego i Dugarda!


Zabić Reagana to opowieść o jednym z najbarwniejszych prezydentów Stanów Zjednoczonych, który żelaznej konsekwencji zawdzięczał karierę w filmie i polityce i który z żelazną konsekwencją przeciwstawiał się komunizmowi.


Tymczasem historia, na którą Reagan wywarł ogromny wpływ, mogła wyglądać zupełnie inaczej. W marcu 1981 roku prezydent cudem uniknął śmierci postrzelony przez Johna Hinckleya zakochanego w młodziutkiej Jodie Foster. Po szybkim powrocie do pracy Reagan musiał się jednak zmagać z wielkimi problemami osobistymi, przeprowadzając reformy gospodarcze i równocześnie dążąc do obalenia żelaznej kurtyny.


Ta książka to żywa, bogata i wciągająca historia człowieka, który w młodości uratował wielu ludzi i który – na oczach całego świata - zamierzał robić to dalej.


W październiku 2016 roku amerykańska stacja National Geographic Channel wyemitowała wyreżyserowany przez Roda Luriego film Killing Reagan na podstawie książki O’Reilly’ego i Dugarda.


Tylko w ciągu pierwszych pięciu dni sprzedaży w USA kupiono 112 tysięcy egzemplarzy tej książki.


W styczniu 2016 roku Zabić Reagana zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa” w kategorii non-fiction.


W październiku 2015 roku książka zajmowała szóste miejsce wśród wszystkich książek sprzedawanych w księgarni Amazon.


Obok SPQR Mary Beard jedna z najlepszych nowych książek historycznych sieci Barnes&Noble.

GENRE
History
RELEASED
2017
April 26
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
320
Pages
PUBLISHER
Rebis
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
2.8
MB

More Books by Bill O'Reilly