• $2.99

Publisher Description

„Zakręcone urodziny” to książka pełna szalonych przygód. W dniu swoich urodzin Mareczek pozostaje sam na Planetce. Towarzyszy mu tylko jego Botek. Na tle nieba ukazuje się wiadomość o kosmicznym meczu piłki nożnej. Nikt więc nie przyjdzie na urodziny Mareczka. Chłopiec wraz z Botkiem udaje się na wyprawę na koniec świata, aby zaprosić gości. Ogląda po drodze automaty i urządzenia, które produkują wszystko, co potrzebne do życia. Jak się wykluwają kurczęta pod sztuczną kurą? I jak się tworzy chmury na Planetce?
Na wspaniałe przyjęcie urodzinowe do Pysznego Ogrodu zostają zaproszone cudowne postacie z baśni. Przybywają w karetach i dorożkach, zjeżdżających z łuku nieba. Trzeba jednak otworzyć kosmiczne wrota. Czy Mareczek da sobie radę z niesfornymi gośćmi? Czy zdoła uratować życie Kopciuszka? Dlaczego Zła Czarownica podarowała mu olbrzymi kamień? Potem zasiadamy, by kibicować zawodnikom galaktycznego meczu piłki nożnej pomiędzy Ziemią i Zjednoczonymi Planetkami. Chłopcy będą wymachiwać klubowymi szalikami i krzyczeć ze szczęścia goooool.
Nagle Centralny Komputer podaje sygnał S.O.S. Zagrożenie życia, pasażerowie transportowca są w niebezpieczeństwie. Kto ma ich uratować? Czyżby Marek musiał stanąć wobec zadania ponad siły? Pewnie za ten czyn należy się chłopcu kosmiczny medal. Czy tak jest, przekonamy się, czytając książkę.

GENRE
Young Adult
RELEASED
2016
April 16
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
130
Pages
PUBLISHER
Emma Popik
SELLER
Smashwords, Inc.
SIZE
175.6
KB

More Books by Emma Popik