Publisher Description

KUR’AN-I HAKİM’de, KIYAMET’e ve AHİR ZAMAN’a bakan pek çok ayetin cifirsel hesaplamalarını ele aldığım, küçük bir kitapçık şeklinde fakat içeriği ve ele aldığı meseleleri gayet geniş olan bu önemli eserimde, ahirzamanda gerçekleşecek olan pek çok önemli dini meselelerden ve kıyamet alametlerinden kısa kısa özet parçalar halinde yalnız işaret etmek suretiyle bahsedeceğim. Detaylarına girmeyeceğim. Elbette ki, elde edilen bu cifirsel sonuçların kaynağı olan Kur’an bahri, burada kısaca ele aldığım ve bahsettiğimden çok daha fazlasını içerir ve buradaki yekun, o bahrin ve okyanusun yalnızca küçücük bir damlası belki bir katresi hükmündedir.

Bununla birlikte, diğer Kıyamet Gerçekliği eserlerinin aksine, bu eserde sadece Arapça bir Kur’an ile bir ebced hesabı tablosundan başka kaynak kullanılmayıp; elde edilen sonuçlar 33 PENCERE ve 33 HAKİKAT’ten meydana gelen toplam 66 MADDE halinde not edilmiştir.

Ayrıca, Kur’andaki bazı ayetlerde Kıyamet Gerçekliğine ve Müellifine yapılan işaretlerin bir kısmını da ele aldığım bu eserimde, içinde bulunduğumuz ahir zamanın önemi ve kıyamet konusu ana temayı oluşturarak, açıklamaları da verilen detaylı cifirsel hesaplamalar yardımıyla vurgulanmaya çalışıldı.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2011
August 17
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
176
Pages
PUBLISHER
EKitap Projesi
SELLER
PublishDrive Inc.
SIZE
5.3
MB

More Books by Murat Ukray