• $5.99

Publisher Description

„Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku.“ 

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč) 


ZTRACENÁ je desátou knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná knihou NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1) — ta je ke stažení zdarma a získala více než 1000 pětihvězdičkových hodnocení!


Zvláštní agentka FBI Riley Paige se stále ještě vzpamatovává ze smrti bývalé parťačky Lucy a posttraumatické stresové poruchy svého partnera Billa a snaží se přitom urovnat svůj rodinný život. Musí se rozhodnout, co s Apriliným přítelem, vyrovnávajícím se s tyranským otcem a co s Blainem, který je připraven posunout jejich vztah dál.


Než se ale vše vyřeší, je Riley povolána k novému případu. V idylickém městečku na středozápadě se ztrácejí mladé dívky – a navíc už se objevilo jedno tělo. Policie neví, co si počít a Riley musí chytit zabijáka dřív, než se ztratí další dívka.


A co je horší, Riley dostane partnera, kterého opravdu nechce – svého úhlavního nepřítele, zvláštního agenta Rostona – ten ji vyslýchal u případu Shane.


Nejhorší ale je, že je Shane volný a chce se pomstít – a zaměřuje se na Rileynu rodinu.


Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, ZTRACENÁ je knihou č. 10 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci. 


Kniha č. 11 ze série Riley Paige bude brzy k dostání.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2019
April 24
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
1.7
MB

More Books by Blake Pierce