Perfecte dood

    • 3.8 • 11 Ratings
    • 11,99 €
    • 11,99 €

Publisher Description

In Perfecte dood van Helen Fields, deel 3 van de D.I. Callanach-serie, vergiftigt een seriemoordenaar zijn slachtoffers langzaam, zonder dat ze het weten. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder.


Perfecte dood van Helen Fields is het derde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.

Een seriemoordenaar heeft Edinburgh stevig in zijn greep, zonder dat Luc Callanach en Ava Turner er weet van hebben. Hij slaat berekenend en gewetenloos toe. Zijn slachtoffers legt hij om door middel van gif, zodat deze langzaam en op pijnlijke wijze sterven, zonder enig besef van het gif dat door hun bloedbaan stroomt.

Hoe sla je een moordenaar in de boeien als hij zich op de achtergrond verborgen houdt? Deze moordenaar houdt ervan zijn slachtoffers van een afstand te observeren. Callanach en Turner staan deze keer echt voor een onmogelijke taak…

Perfecte dood is een perfecte thriller: duister, met geweldige personages en nagelbijtend spannend tot aan de laatste pagina.

Over de serie:

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2021
25 May
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
398
Pages
PUBLISHER
AmboAnthos
SIZE
7.7
MB

More Books by Helen Fields

2019
2020
2021
2022
2022
2017

Customers Also Bought

2021
2021
2020
2021
2022
2020

Other Books in This Series

2021
2022
2022
2023
2019
2020