Beschreibung des Verlags

VRAŽDA NA PANSTVÍ (ODDECHOVÁ DETEKTIVKA O LACEY DOYLEOVÉ — KNIHA PRVNÍ) je úvodní kniha v kouzelné nové sérii oddechových detektivek od Fiony Grace. 


Lacey Doyleová, devětatřicetiletá a čerstvě rozvedená žena, potřebuje drastickou změnu. Musí odejít z práce, uniknout ze spárů své příšerné šéfky a New Yorku a nechat za sebou svůj dosavadní zběsilý život. Aby si splnila, co si v dětství slíbila, rozhodne se hodit všechno za hlavu a připomenout si dovolenou z dětských let, kdy s rodinou navštívila malebné městečko Wilfordshire na anglickém pobřeží.


Wilfordshire vypadá přesně tak, jak si ho Lacey pamatuje, od jeho nestárnoucí architektury přes dlážděné ulice až po překrásnou přírodu hned na jeho prahu. Lacey se ani nechce vracet domů, a tak se spontánně rozhodně, že zůstane a pokusí se splnit si svůj dětský sen: otevřít si vlastní starožitnictví.


Lacey má konečně pocit, že se její život začíná ubírat správným směrem, když vtom se její slavná nová zákaznice objeví mrtvá.


Vzhledem k tomu, že je Lacey ve městě nováček, se všechny zraky okamžitě obrací k ní a jí nezbývá, než na vlastní pěst očistit svoje jméno.


Nyní si musí poradit s provozem svého podniku, nepřátelskou sousedkou odvedle, laškovným pekařem naproti přes ulici a k tomu všemu ještě vyřešit případ—opravdu je tenhle nový život vším, co od něj Lacey očekávala?


Druhá kniha v sérii—SMRT A PES—je již také k zakoupení v předprodeji!

GENRE
Krimis und Thriller
ERSCHIENEN
2020
January 29
SPRACHE
CS
Tschechisch
UMFANG
250
Seiten
VERLAG
Fiona Grace
GRÖSSE
4.8
 MB

Mehr Bücher von Fiona Grace