Nekonečná hra

Jak dosáhnout dlouhodobého úspěchu v podnikání

  • USD 10.99
  • USD 10.99

Descripción editorial

>> Od autora knihy Začněte s PROČ


„Nekonečnou hru jsem napsal pro všechny, kdo se nebojí změnit status quo a budovat realitu, která naplňuje naši hluboce zakořeněnou potřebu cítit se bezpečně a vytvářet hodnoty, jež nás přesahují.“

– Simon Sinek <<


# O knize

Autor bestsellerů Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední představuje metodu trvale úspěšného podnikání. V nekonečné hře není cílem porazit konkurenci, ale vybudovat nesmrtelnou firmu, již milují zaměstnanci, zákazníci i akcionáři. Ikonu, která bude prospěšná komunitám, v nichž působí, přežije změny i otřesy trhu a současně zůstane zisková.

Na existenčních dramatech řady společností vám Sinek přesvědčivě ukáže, že k vybudování takového podniku musíte následovat ušlechtilou vizi a mít odvahu z ní neslevit. Nadchne vás pro celistvější přístup k byznysu, díky němuž se krátkodobý růst nebo snaha stát se „jedničkou na trhu“ změní v zastaralé koncepty.


# V knize se mimo jiné dozvíte:


- Jak vybavit svou firmu pro účast v nekonečné hře.

- Že klíčovým předpokladem pro funkci lídra je nekonečné nastavení mysli a odvaha vést.

- Proč musí být vize nekonečné firmy v souladu nejen s cíli majitelů a akcionářů, ale také zaměstnanců, zákazníků a širší komunity.

- Že etický úpadek společnosti je důsledkem líného řízení.

- Proč nemá smysl srovnávat se s konkurentem, pokud nejde o důstojného rivala.


Byznys je hra, jejíž pravidla si nemůžeme zvolit. Můžeme si však vybrat, zda ji budeme hrát s konečným, nebo nekonečným nastavením mysli.


# O autorovi

Simon Sinek (* 1973) je konzultant, spisovatel a životní optimista, který chce měnit svět k lepšímu. Všechny jeho knihy se staly mezinárodními bestsellery a jeho první TED talk je třetí nejsledovanější přednáškou konference. Pomáhá lidem i organizacím s objevováním jejich PROČ, přispívá do řady médií, přednáší a školí pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres.


# Více o knize

https://melvil.cz/nekonecna-hra

 • GÉNERO
  Negocios y finanzas personales
  PUBLICADO
  2021
  16 de junio
  IDIOMA
  CS
  Checo
  EXTENSIÓN
  224
  Páginas
  EDITORIAL
  Jan Melvil Publishing
  VENTAS
  Jan Melvil Publishing
  TAMAÑO
  4.4
  MB

  Más libros de Simon Sinek

  2018
  2020
  2009
  2019
  2017
  2017

  Otros clientes también compraron

  2020
  2021
  2020
  2019
  2021
  2020