Havoc Havoc
    • €6.49

Publisher Description

Wanneer een verstandshuwelijk uitgroeit tot de passie van een leven...

Holden "Havoc" Thompson

Mijn baan als leider van de Moonshine Task Force is mijn leven. Ik eet, adem en slaap het.

De mannen onder mijn bevel betekenen de wereld voor me. Het besef dat ze op mijn leiding rekenen, heeft mijn demonen langer op afstand gehouden dan ik durf toe te geven.

De controle die ik over mezelf heb is een ijzeren vuist die soms dreigt om elke zucht leven uit me te persen. Wat ik meer dan wat dan ook wil, is weer leven - loslaten van de pijn die elk beetje licht in deze duisternis verstikt.

Ik verwacht niet dat dit komt in de vorm van de dochter van een illegale stoker die mijn bescherming nodig heeft.

Leighton Strather

Mijn hele leven is bepaald door wie mijn familie is. In de staat Alabama staan we op nummer één, met een doelwit op onze rug. Het gevaar en prestige zijn niets voor mij. Ik geef niet om het geld, en ik geef te veel om de families die we geruïneerd hebben. Mijn broer en vader zijn er trots op. Ze dragen hun arrestaties als een ereteken.

Ik? Ik wil zo ver mogelijk weg van deze levensstijl. Het is de enige reden waarom ik Holden vraag met me te trouwen. Dat is tenminste wat ik mezelf vertel. Ik had nooit verwacht dat zijn gefluisterde ja zoveel opschudding in mijn leven zou veroorzaken.

Hoewel ik me verzet, leer ik dat sommige chaos goed is - en deze? Het is een wervelwind van lust, hoop en liefde en het enige wat ik kan doen is me erdoor laten meeslepen.

 

GENRE
Romance
RELEASED
2025
7 July
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
307
Pages
PUBLISHER
Laramie Briscoe
PROVIDER INFO
Draft2Digital, LLC
SIZE
806.7
KB
Renegade Renegade
2017
Menace Menace
2017
Ransom (LSERT #1) Ransom (LSERT #1)
2019
Only The Beginning Only The Beginning
2014
Meant To Be Meant To Be
2013
The Love Collection The Love Collection
2018
Ace Ace
2025
Menace Menace
2025
Cruise Cruise
2025
Renegade Renegade
2025
Tank Tank
2025