Publisher Description

Ky liber perbehet nga shkrime te ndryshme tè marra nè dorè duke pèrfituar nga vesa e intimitetit tè klimès sè njerèzve me kulturè tè lartè shpirtèrore, me qèllimin esencial per tè qèndisur nè zemra dashurinè per Allahun (xh.xh.) dhe profetin Muhammed (s.a.s.) dhe, kèshtu, per ta orientuar besimtarin nè rrugèn per tè arritur formimin e njè zemre tè pastèr.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2010
December 17
LANGUAGE
SQ
Albanian
LENGTH
180
Pages
PUBLISHER
Erkam Publications
SELLER
Smashwords, Inc.
SIZE
590.4
KB

More Books by Osman Nuri Topbas