Válka uměn‪í‬

Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

>> Žádná jiná kniha mě na válečné stezce proti vlastním slabostem neposunula ke 100% profesionalitě tak jako Válka umění. Odhaluje nejhlubší podstatu toho, oč by měl usilovat každý tvůrce, umělec či profesionál.“ 

— Robert Vlach, autor knihy Na volné noze <<


# O knize


Měli jste někdy v noci před spaním vizi člověka, kterým byste se mohli stát, práce, které byste mohli dosáhnout, díla, které  byste chtěli vytvořit? Jste spisovatel, který nepíše, malíř, který nemaluje, nebo podnikatel, který nikdy nezaložil podnik? Potom znáte Odpor: temnou sílu, bránící kreativitě a úspěchu.


Steven Pressfield vyhlásil Odporu válku a ve své přísné, strohé a zároveň zábavné knize vás naučí, jak tohoto nepřítele porazit a rozbít tak bloky, které dusí vaši tvořivost. Po přečtení Války umění o sobě mnohé pochopíte. Několik dní jí budete mít plnou hlavu, a pak možná změníte svůj život. Autorův odkaz na Umění války od Sun-c’ je naprosto na místě, neboť Pressfield považuje tvorbu a umění za boj tvůrce se sebou samým.


Válka umění vyšla poprvé v roce 2002. Od té doby se dočkala překladů do mnoha světových jazyků a stále patří mezi nejprodávanější knihy o kreativitě. Inspirovala a stále inspiruje statisíce čtenářů z celého světa. Slovy autora: „ Většina z nás má dva životy. Ten, který žijeme, a potom nežitý vnitřní život.”

Není to škoda?


# O autorovi


Steven Pressfield (*1943) je romanopisec, scenárista i autor příruček o tvorbě a kreativitě. Narodil se na Trinidadu, po službě u americké námořní pěchoty vystudoval psychologii na Dukeově univerzitě a poté pracoval v mnoha pomocných profesích. Trvalo mu dlouhých 17 let, než byl schopen uživit se samotným psaním. A kdo jiný by měl o tvorbě psát než ten, kdo dokázal překonat tvůrčí bloky, nevzdal se a dosáhl úspěchu?


# Více o knize
http://www.valkaumeni.cz
http://www.melvil.cz/kniha-valka-umeni

Sdílejte s hashtagem #valkaumeni

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2017
October 26
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
232
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SELLER
Jan Melvil Publishing
SIZE
5.7
MB

More Books by Steven Pressfield

2013
1998
2013
2013
2014
2014

Customers Also Bought

2018
2018
2017
2017
2018
2017