Balance. Na krawędzi. Tom 1 Balance. Na krawędzi. Tom 1

Balance. Na krawędzi. Tom 1

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Descrizione dell’editore

Adrianna Rossi nauczyła się przekraczać granice własnych możliwości. Lata ćwiczeń i bólu oraz jej determinacja uczyniły ją jedną z najambitniejszych gimnastyczek. Jej celem jest olimpiada i nie cofnie się przed niczym, by zdobyć to, o czym zawsze marzyła.

Konstantin Kournakova jest mistrzem olimpijskim i trenerem w elitarnej szkole sportowej. Od swoich zawodników wymaga perfekcji, precyzji i poświęceń. Kiedy dostaje propozycję, by trenować Adriannę, która jest córką jego przyjaciela, zgadza się, choć szybko zaczyna tego żałować.

Dziewczyna nie dorasta bowiem do jego wysokich standardów. Jednak nieugięty upór dziewczyny sprawia, że zaczyna tlić się w nim pasja. Siła i dominacja Kovy w połączeniu z ambicjami Adrianny doprowadzają oboje do granic wytrzymałości. Każda ich interakcja podczas treningu gimnastycznego, który wymaga bliskiego kontaktu fizycznego, sprawia, że napięcie między trenerem a jego podopieczną rośnie. Nieuchronnie zmierzają ku namiętności. Ku krawędzi pożądania, skąd nie ma powrotu…

GENERE
Narrativa e letteratura
PUBBLICATO
2023
20 novembre
LINGUA
PL
Polacco
PAGINE
600
EDITORE
Wydawnictwo Kobiece
DIMENSIONE
4,8
MB

Altri libri di Ewelina Gałdecka & Lucia Franco

Release. Na krawędzi. Tom 3 Release. Na krawędzi. Tom 3
2024
Trzy siostry z Toskanii Trzy siostry z Toskanii
2023
Execution. Na krawędzi. Tom 2 Execution. Na krawędzi. Tom 2
2023
Gorzkie pragnienie Gorzkie pragnienie
2023
Bodyfulness Bodyfulness
2023
Tryst six venom Tryst six venom
2023